ASP Fedegari Lab Dekontaminace ACTINI 2 mag

Volná místa

V současné době hledáme do týmu následující pozice :

 - servisní technik

Pozice - servisní technik

Pozice vhodná pro servisní techniky , elektro techniky, elektromechaniky

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru SŠ/VŠ
  • Znalost AJ podmínkou , komunikace s partnery v Evropě
  • NJ výhodou
  • Samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • ŘP sk. B a ochota cestovat po ČR
  • Dobré komunikační dovednosti

 Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovědnou práci se špičkovou technikou
  • Další osobní rozvoj
  • Školení u partnerů v Německu, Švýcarsku a Francii
  • Automobil, telefon, notebook
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost nástupu ihned
  • 100% zaškolení na pozici

 Vaše náplň práce

  • Servis a instalace laboratorní a lékařské techniky
  • Instalace nových přístrojů a zařízení – Instruktáž uživatelů
  • Našimi zákazníky jsou vysoké školy, výzkumné ústavy, výrobní podniky, a špičková zdravotnická zařízení
  • Komunikace se zákazníky.
  • Technické poradenství.

Dodavatelé